Telefon 602 272 607, e-mail: hana@cattleya.cz
Od roku 1990 dodáváme řezané květiny,
jako přímý dovozce z holandské burzy
ze zemí Kolumbie, Ekvádor a Itálie.
Fotografie - Květiny Cattleya - velkoobchod a maloobchod - květiny, rostliny, bytové dekorace - Jesenice, Tábor, České Budějovice, Praha Fotografie - Květiny Cattleya - velkoobchod a maloobchod - květiny, rostliny, bytové dekorace - Jesenice, Tábor, České Budějovice, Praha Fotografie - Květiny Cattleya - velkoobchod a maloobchod - květiny, rostliny, bytové dekorace - Jesenice, Tábor, České Budějovice, Praha Fotografie - Květiny Cattleya - velkoobchod a maloobchod - květiny, rostliny, bytové dekorace - Jesenice, Tábor, České Budějovice, Praha

Velkoobchod květinami a bytovými dekoracemi

Hlavní činností naší společnosti je velkoobchodní dovoz květin a bytových dekorací.

Od roku 1990 dodáváme našim obchodním partnerům řezané květiny , hrnkové rostliny a dekorační zeleň.

Jako přímý dovozce nabízíme široký sortiment a vysokou kvalitu, kterou zajišťujeme každodenním osobním nákupem na holandské burze a dlouholetou spoluprácí s dodavateli květin v zemích Kolumbie, Ekvádor a Itálie.

Bytové dekorace a doplňky v širokém sortimentu a ve vysoké kvalitě dodáváme na český trh od roku 2007. Nabízíme luxusní dekorace, drobné doplňky, dárky a nábytek.


Květiny Cattleya - velkoobchod a maloobchod - květiny, rostliny, bytové dekorace - Jesenice, Tábor, České Budějovice, Praha  

Naše velkoobchodní provozovny:

  • Jesenice u Prahy
  • České Budějovice

Naše maloobchodní provozovny:

  • Jesenice u Prahy
  • Tábor

Vyškolené floristky pro vás vytvoří překrásné vazby: svatební kytice, smuteční kytice, květinová aranžmá, ale i menší květinové vazby pro každou příležitost.


Telefon - centrála:

mob: 606 680 245
mob: 602 272 607

Adresa - centrála:

Budějovická 134
252 42 Jesenice

IČ a DIČ:

IČ: 10951156
DIČ: CZ8212250299

E-mail + Facebook:

e-mail: hana@cattleya.cz
Cattleya na Facebooku  Navštivte nás na Facebooku